اخبار

درخشش دوچرخه سوار جهرمی در تورنمنت اصلاح الگوی مصرف

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه 3 ، قاسم تدین 32 ساله کشاورز ساکن جهرم از توابع استان فارس از 28 فروردین ماه سال جاری با توجه به خشکسالی چند ساله اخیر که دامن گیر کشاورزان برخی نقاط از جمله استان فارس نیز شده  و همچنین  به منظور اطلاع رسانی به مردم اقصی نقاط ایران اسلامی و ترویج فرهنگ صحیح استفاده از منابع انرژی موجود «بویژه آب » در سال  « اصلاح الگوی مصرف »  تاکنون هشت استان از جمله فارس ، اصفهان ، چهار محال و بختیاری ، مرکزی و قزوین را با دوچرخه طی کرده و هم اکنون مهمان تهرانی ها است .

بر اساس این گزارش وی در روز  پنج شنبه 29 مرداد ماه در همایشی که به همین مناسبت و با مشارکت سازمان فرهنگی -  هنری شهرداری منطقه 5  و حضور کلیه های سازمانهای خدمات رسانی شهری از ساعت 19 لغایت 20 در محل پارک میعاد واقع در بلوار              آیت ا... کاشانی خیابان اباذر برگزار گردید پیام ارزنده مصرف بهینه منابع را به همگان ابلاغ کرد.

 گفتنی است آب و فاضلاب منطقه سه تهران در این مراسم علاوه برپایی غرفة دوستی با آب با حضور مؤثر مروجان فرهنگ مصرف بهینه به ارائه بروشورها و پمفلت های آموزشی  جهت آگاهی مشترکان تهرانی پرداختند .
۲۸ مهر ۱۳۸۸ ۰۹:۳۰

اظهارنظر

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.