اخبار

شیر خط 35 ساله شیخ فضل الله در زیر چتر ترافیک سنگین شبانه تعویض شد

با تعویض یک دستگاه شیر خط 400 میلیمتری اتوبان شیخ فضل الله تقاطع سهرورد که از قدمتی بالغ بر 35 سال برخوردار بود در شامگاه سی ام تیر ماه طی کمتر از سه ساعت شبکه آبرسانی آبفای منطقه سه نفسی تازه کشید . به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه سه ؛ در پی بررسی های بعمل آمده توسط مدیر و ریاست بهره برداری ناحیه میدان نور در خصوص از کار افتادگی یک دستگاه شیرخط قدیمی قرار گرفته شده در عمق پنج متر باغچه شهرداری ، و با توجه به هزینة گزاف اخذ مجوز شهرداری و حفاری با کمک بیل مکانیکی (چهل میلیون ریال ) ، با اتخاذ تصمیم مدبرانه آبی پوشان ناحیه دو اقدام به تخریب دیواره ها و برداشتن نیم متر از عرض هر طرف و سپس آجر چینی و ته کن ساختن اتاقچه کردند.

با تعویض یک دستگاه شیر خط 400 میلیمتری اتوبان شیخ فضل الله تقاطع سهرورد که از قدمتی بالغ بر 35 سال برخوردار بود در شامگاه سی ام تیر ماه  طی کمتر از سه ساعت شبکه آبرسانی آبفای منطقه سه نفسی تازه کشید .

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه سه ؛ در پی بررسی های بعمل آمده توسط مدیر و ریاست بهره برداری ناحیه میدان نور در خصوص از کار افتادگی یک دستگاه شیرخط قدیمی قرار گرفته شده در عمق پنج متر باغچه شهرداری ، و با توجه به هزینة گزاف اخذ مجوز شهرداری و حفاری با کمک بیل مکانیکی (چهل میلیون ریال ) ، با اتخاذ تصمیم مدبرانه آبی پوشان ناحیه دو اقدام به تخریب دیواره ها و برداشتن نیم متر از عرض هر طرف و سپس آجر چینی و ته کن ساختن اتاقچه کردند.

بر اساس این گزارش : تعمیرات مذکور که تنها با صرف پنج میلیون ریال هزینه بود از ساعت 22 سی ام تیر ماه تا پنج بامداد روز بعد عملیات تعویض شیرخط فرسوده و جاگزینی یک دستگاه شیرخط پروانه ای با موفقیت صورت پذیرفته و شبکه آبدار شد.

۲۷ مهر ۱۳۸۸ ۱۳:۲۰

اظهارنظر

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.