اخبار

خانواده شهدا به "میهمانی لاله ها " آبفای منطقه سه فراخوانده شدند

خانواده شهدا به "میهمانی لاله ها " آبفای منطقه سه فراخوانده شدند
از دالان نیزار و سنگری می گذری ، در تلألؤ فانوس ها می بینی چکمه ای پای مین و پلاکی بر سیم خاردار جا مانده ،دو قدم تا آن سوی نور و نی نی خاطرات ، هر سو که نگاه اندازی همه جا رایحه گلاب و عطر دیدار شهیدی تو را بر بال خاطره ای به روزگارانی می برد که پرستو ها کوچ را آغاز کردند و تا بلندای فتح ناشدنی ها و دست نیافتنی ها پیش رفتند، کوچشان را مادران به بدرقه نشستند که نوار سرخ متبرک با نام "یا حسین " "یا عباس " بر پیشانی شان بستند و پدرانی که بغض در گلو ، لبخند بر لب آنان را از زیر قرآن گذراندند و جامی از آب به بدرقه شان گام هایشان را خیس کرد .... و رفتند تا ما بمانیم ... بمانیم تا امید بماند و زندگی معنا یافته و شهید، معنای شاهد همیشه تاریخ یابد ...

 

 

آبفای منطقه 3 برای نخستین بار در بین سایر شرکت ها ی آب و فاضلاب در ابتکاری بدیع ، میزبان 40 خانواده شهید مشترک محدوده تحت پوشش در جشن مهمانی لاله ها شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه 3 تهران ، طی این اقدام خود جوش و کم سابقه که با پیشنهاد بسیج ثامن الحجج (ع) و در آستانه گرامیداشت هفته دفاع مقدس، و موافقت و حمایت مدیریت آبفای منطقه سه صورت پذیرفت ، در تلاشی فراگیربا شناسایی و برگزیدن 40 شهید ازخانواده شهدا مشترک،  مدیریت منطقه و جمعی از بسیجیان از آنان دیدار و تکریم به عمل آوردند .

بر اساس این گزارش : طی فراخوانی  از شاهدان مشترک به اتفاق خانواده شهدا  و جانبازان آبفای منطقه سه برای حضور در جشن" میهمانی لاله ها "که در محل سالن گردهمایی برگزار شد، دعوت کردند.

مراسم مذکورکه مقارن با خجسته سالروز شکست حصر آبادان در فضایی آکنده از شور جبهه ها و سال های دفاع مقدس ومالامال از صمیمیت و همدلی برپا شد ، از یکایک خانواده های معزز حاضربا تقدیم لوح یادبود و هدایایی تقدیر شد.

این گزارش می افزاید : خوشامد گویی" رضا تیره کار"فرمانده پایگاه بسیج  ، سخنرانی دکتر رفیعی ، تواشیح و اجرای ویدئو کلیپ " به یاد شهدا باشیم" و پذیرایی وشام از برنامه های جشن" مهمانی لاله ها" بود.

جشنواره شهدا             خانواده شهدا         

۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۴۶
روابط عمومی منطقه 3 |

اظهارنظر

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.