اخبار

درخشش ستاره بخت آبفای منطقه سه در آسمان هشتمین جایزه ملی بهروری

درخشش ستاره بخت آبفای منطقه سه در آسمان هشتمین جایزه ملی بهروری
هشتمین مراسم جایزه ملی بهره وری امسال در حالی برگزار شد که آبفای منطقه سه ، برای نخستین بار در سطح آب وفاضلاب شهر تهران به عنوان پیشتاز در اخذ گواهی تعهد به تعالی سازمانی EFQM خوش درخشید.
هشتمین مراسم جایزه ملی بهره وری امسال در حالی برگزار شد که آبفای منطقه سه ، برای نخستین بار در سطح آب وفاضلاب شهر تهران به عنوان پیشتاز در اخذ گواهی تعهد به تعالی سازمانی EFQM  خوش درخشید.
به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه سه تهران؛"میترا کسایی " مدیر تعالی منطقه طی مصاحبه ای در این خصوص اظهار داشت:آبفای منطقه سه ،در اقدامی ابتکاری با هدف بهبود وتعالی سازمان ،به عنوان پیشرو در استقرار و استفاده از مدل های نوین مدیریتی در سطح شرکت های آب و فاضلاب شهر تهران ، مشتاقانه خود را به دست ارزیابی دبیرخانه جایزه ملی بهره وری سپرد.
 بر اساس این گزارش"کسایی"گفت: درپی برپایی سه هزار نفر ساعت آموزش در سطوح گوناگون سازمانی و پرورش بیست ارزیاب مدل تعالی ازبین کارشناسان منطقه و به دنبال آن برگزاری هفتصد نفر ساعت جلسات خود ارزیابی و هم اندیشی ؛آبفای منطقه سه در 26 بهمن ماه سال جاری مورد ارزشیابی سازمان مطالعات بهره وری ومنابع انسانی قرار گرفته و با استقبال مجموعه کارکنان و اهتمام همه جانبه مدیران مفتخر به کسب جایزه تعهد به تعالی سازمانی شد.
مدیر تعالی آبفای منطقه سه خاطرنشان ساخت:  هشتمین مراسم جایزه ملی کیفیت هفتم وهشتم اسفند ماه در مرکز همایش های صدا وسیما برگزار و "مهندس ابراهیم حیدری" مدیریت آبفای منطقه سه با حضور در محل جشن جایزه این دوره را در سطح گواهینامه دریافت کرد.
"جایزه ملی کیفیت"یک ابزار آسیب شناسی است ، نه اجرایی و فاصله ومیزان قرارگرفتن سازمان را در مسیر تعالی نشان می دهد و نقاط ضعف و قوت سیستم را مشخص کرده و راهکارهای حل مشکلات را ارایه می کند. این مدل که فن آوری نوین یک بنیاد اروپایی است،براساس سه عامل توانمند سازها ،نتایج،خلاقیت و نوآوری استوار بوده و موظف به روز رسانی در فاصله هر چند سال یک بار است و در آبفای منطقه سه با شیوه 2010 ، به اجرا در آمده است.   

efqm1

۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۰

اظهارنظر

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.