اخبار

شرکت آبفای منطقه سه با سیستم مدیریت یکپارچه درخشید

شرکت آبفای منطقه سه  با سیستم مدیریت یکپارچه درخشید
استقرار مدیریت یکپارچه برای دهمین سال پیاپی ، با هدف فراهم آیی زمینه توسعه سازمانی و جلب رضایت مجموعه کارکنان به درخشش شرکت آبفای منطقه سه منجر شد .

برای دهمین سال متوالی

شرکت آبفای منطقه سه  با سیستم مدیریت یکپارچه درخشید

استقرار مدیریت یکپارچه برای دهمین سال پیاپی ، با هدف فراهم آیی زمینه توسعه سازمانی و جلب رضایت مجموعه کارکنان به درخشش شرکت آبفای منطقه سه منجر شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای منطقه سه "فرهاد منصور بقایی"معاون برنامه ریزی با اعلام این خبر گفت : در پی بررسی کیفی نگهداری سیستم مدیریت یکپارچه IMS ، ازسوی ممیزان شرکت MIC/MOODY ( دارای تاییدیه شرکت آبفای کشور) که شامل گواهینامه سیستم  مدیریت کیفیت بر مبنای  ISO-90001: 2008 ، سیستم مدیریت ایمنی و سلامت حرفه ای OHSAS-180001 : 2007 و سیستم مدیریت زیست محیطی ISO-140001-2004 است ، برای دهمین سال متوالی در یک دوره سه ساله تمدید و به منظور ثبت صدور مجدد گواهینامه به هیئت تصمیم گیران UKAS انگلستان معرفی شد.

"منصوربقایی" همچنین در خصوص کارکردها و مزایای قابلیت نگهداری این گواهینامه اظهارداشت : سیستم مدیریت کیفیت استاندارد بین المللی یک رویکرد فرآیندی را طی مراحلی توسعه و به منظور افزایش رضایت مشتری از طریق برآورده شدن خواسته های وی ترغیب و سبب بهبود مستمر می شود ، سیستم مدیریت زیست محیطی ، قواعدی را برای سازمان مشخص می کند تا بتواند نسبت به توسعه و اجرای خط مشی و اهداف کلان خود با در نظر گیری الزامات قانونی و دیگر چارچوب های مورد توافق سازمان و نیز با بهره مندی از اطلاعات مرجع با موضوع جنبه های بارز زیست محیطی اقدام کند .


وی درباره  مزیت به کارگیری سیستم مدیریت ایمنی در تکمیل اضلاع  مثلث بهبود سازمان گفت : این حیطه باید ها و نبایدهایی را تعیین و تبیین می کند که سازمان را قادر به پایش ، نظارت و بهبود ریسک های ایمنی و بهداشت شغلی خود ساخته و ماحصل اتکا و بهره گیری از هر سه استاندارد مذکور منجر به افزایش بهره وری می شود .

این گزارش می افزاید : کاهش دوباره کاری ها ، بهبود فرآیند ، طراحی بهتر خدمات ،افزایش انگیزه های ارایه خدمات بهتر ، بهبود بهره وری و کارایی کارکنان ، کاهش شکایت و ارتقا رضایت و اعتماد مشتریان  عمده ترین مزایای استقرار سیستم مدیریت کیفیت به شمار می آید .

۳۰ دی ۱۳۹۱ ۱۳:۲۴

اظهارنظر

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.