اخبار

گردهمایی جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی تهران در شرکت آبفای منطقه سه

گردهمایی جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی تهران در شرکت آبفای منطقه سه
به همت روابط عمومی شرکت ، نشست جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی تهران بزرگ ، با هدف هم افزایی و مشارکت جویی با شرکت آبفای منطقه سه در سالن گردهمایی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت : این مراسم در گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و با حضور معاون ترافیک راهور ، جانشین راهور تهران بزرگ ، سرکلانتر های غرب ، مرکز و شمال راهور فاتب و رؤسای پلیس مناطق 2و5و6 ، همچنین مدیر عامل، معاونان ، مدیران نواحی ، روابط عمومی و حراست و امور محرمانه شرکت آبفای منطقه سه بر پا شد.

 طی این نشست " مهندس حیدری " مدیر عامل شرکت از زحمات تلاشگران نیروی انتظامی تشکر کرد و به حوزه های مشترک همکاری های دو نهاد و ضرورت فراهم آیی زمینه های تسریع و تسهیل سازی خدمات رسانی برای شهروندان پرداخت.

بر اساس این گزارش : محدوده تحت پوشش شرکت ، مخازن و مجموعه فعالیت های بهره برداری و فنی ، موارد مشکلات ناشی از بروز حوادث شبکه توزیع آب محدوده عملیاتی شرکت آبفای منطقه سه توسط "مهندس پیام موحد" معاون بهره برداری شرکت تشریح شد و راهکارهای مؤثر مشارکت فعالانه در چارچوب مدیریت بحران از سوی فرماندهان انتظامی در نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

در خاتمه این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از تلاش های خستگی ناپذیران عرصه امنیت و انضباط اجتماعی قدردانی صورت گرفت .

entezami  

۱۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۵:۴۳
روابط عمومی |

اظهارنظر

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.