اخبار

در محدوده آبفای منطقه 3 انجام شد: اجرای طرح توجیهی نصب انشعاب فاضلاب مشترکان

در محدوده  آبفای منطقه 3 انجام شد: اجرای طرح توجیهی نصب انشعاب فاضلاب مشترکان
طرح توجیهی مشترکین تحت پوشش ناحیه یک آب و فاضلاب منطقه 3 ، به منظور تکریم ارباب رجوع و پاسخ گویی به ابهام مشترکین در خصوص نصب انشعاب فاضلاب ، با توزیع بروشورهای اطلاع رسانی به اجرا درآمد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه 3 ، سید مرتضی عمادی رئیس فنی ناحیه یک طی گفتگویی در این خصوص اظهارداشت : طی این طرح علاوه بر نصب بنرهای اطلاع رسانی در محدوده های انجام عملیات حفاری ، همکاران فعال در این حوزه با مراجعه حضوری به در منازل مشترکین محدوده تحت پوشش ناحیه یک به پرسش های مطروحه درباره نصب انشعاب فاضلاب ، مشکلات و رفع آن ، اقدام به توزیع بروشورهای  تشریح مزایای و ضرورت ایجاد شبکه نصب انشعاب فاضلاب کرده اند.

 رییس فنی ناحیه یک با اشاره به این که بروشورهای طرح توجیهی ، قبل از آغاز عملیات حفاری و حضور پیمانکاران در محل توسط همکاران قسمت فنی به صورت مستقیم  با ارایه توضیحات جامع ، تحویل مشترک ویا مدیران ساختمان ها شده ، تشریح نکاتی درباره لوله کشی داخلی منازل و نرخ مصوب نصب انشعاب های فاضلاب منطقه به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی را از دیگر مطالب ارایه شده در این بروشورها ذکر کرد.

عمادی  گفت : در پی اجرای طرح حضوری رسیدگی به شکایات نصب انشعاب فاضلاب ، علاوه بر جلب رضایت مشترکین تماس ها و مراجعات برای این منظور به ناحیه یک کاهش چشمگیری داشته است.

bo

۲۴ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۱۱
omomi |

اظهارنظر

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.