اخبار

به منظور تعامل میان آبفا و شهرداری: مدیرعامل شرکت با شهرداران مناطق 2 و 6 تهران دیدار کرد

به منظور تعامل میان آبفا و شهرداری: مدیرعامل شرکت با شهرداران مناطق 2 و 6 تهران دیدار کرد
مدیر عامل ، معاونین و مدیران نواحی شرکت با هدف تعامل موثر و پایدار در حوزه خدمات رسانی مطلوب به شهروندان ، طی دو نشست مجزا با شهرداران مناطق 2و 6 تهران دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ؛ در این نشست ها داود طارمی مدیرعامل شرکت با اشاره به مشکلاتی که در حوزه تامین آب شرب وجود دارد اظهار داشت : شهر تهران از جمله شهرهایی است که به دلیل گسترش فزاینده و روبه رشد جمعیت ، عدم تناسب این وضعیت با امکانات موجود ،کاهش نزولات آسمانی و مواجه با خشکسالی از یک سو و نبود آگاهی های مناسب و عادات اشتباه مصرف بویژه درخصوص منابع انرژی از سوی دیگر، نیازمند همدلی و همکاری تمام نهادها و سازمان هاست تا جلوگیری از هدر رفت این کالای با ارزش به دغدغه مشترک آنان مبدل شود.

طارمی با اشاره به وظیفه خطیر و مقدس سقایی برای شهروندان و جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب توسط شرکت آب و فاضلاب ، افزود: تامین و توزیع آب شرب با هزینه بالایی میسر می شود از این رو مصرف بی رویه آن علاوه تضییع حق عموم مردم ، منجر به بروز خسارت های متعدد جبران ناپذیری است ، بنابراین در وضعیت کنونی بر ذمه همه خدمت گزاران مردم است که  با حساسیت بیشتری این مطلب را دنبال کنند.

طارمی ضمن قدردانی از شهرداری برای همکاری ، آگاه سازی شهروندان در زمینه مصرف بهینه آب بر تعامل بیشتر این سازمان خدمات رسانی شهری و آب و فاضلاب تاکید ورزید.

عزیز اله نظری شهردار منطقه 2 در نشست مشترک ، با اشاره سیاست های مشارکت طلبانه شهرداری منطقه 2 با سازمان های خدمات رسانی چون ؛ آب ، برق ، گاز و مخابرات ، ابراز امیدواری کرد باهماهنگی و صدور مجوزهای حفاری برای اجرای عملیات توسعه و نگهداری شبکه آب و فاضلاب و دقت در پرهیز از هدررفت آب ، هر دو سازمان گام موثری در ارایه خدمت به شهروندان تهرانی بردارند.

عظیم بابایی شهردار منطقه 6 تهران ، نیز در دیدار مدیرعامل شرکت و هیئت همراه از پرداختن به رویکرد آب به عنوان یک مسئله فرا سازمانی یاد کرد که تمامی نهادها باید در حفظ و حراست از این سرمایه و گوهر بی بدیل الهی ، نقش و سهم به سزایی ایفا کنند.

shah  shah

۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲

اظهارنظر

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.