اخبار

توسط آبفای منطقه3 انجام می شود : اعزام روزانه 20 دستگاه تانکر برای جبرا ن کم آبی محله حصارک

توسط آبفای منطقه3 انجام می شود  : اعزام روزانه 20  دستگاه تانکر  برای جبرا ن کم آبی  محله حصارک
به منظور جبران کم آبی ساکنان محله حصارک که به دلیل فقدان شبکه توزیع آب در این منطقه از آبرسانی محلی و خصوصی استفاده می کنند ، به همت آبفای منطقه سه و تلاش و نظارت ناحیه 3 شرکت ، روزانه 20 دستگاه تانکر آب شرب به این محله اعزام می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه3 ؛ حسن حقیقی مدیر ناحیه 3 ضمن اعلام این خبر افزود :  درپی دستور موکد مهندس محمد پرورش مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران به آبفای منطقه 3 ، با تقبل هزینه های آن ، ناحیه 3 شرکت از ابتدای شهریورماه تاکنون ، با بهره گیری 15 دستگاه تانکر از بخش خصوصی و 5 دستگاه تانکر شرکت به طور منظم و بدون وقفه روزانه 240 هزار لیترآب شرب رایگان به محله حصارک حمل و در مخزن ذخیره محلی آن تخلیه می شود.

مدیر ناحیه 3 ابراز امیدواری کرد تا زمان کاهش شدت گرما وتقاضای مصرف آب ، برنامه آبرسانی به این محله توسط تانکرهای سیار ادامه یابد.

بر اساس این گزارش : محله حصارک با جمعیتی بالغ بر 15000نفر ، شمالی ترین نقطه محدوده تحت پوشش آبفای منطقه 3 و در ارتفاع بالای 1650 متری از سطح دریا واقع شده و علیرغم پیگیرهای انجام گرفته طی سال های گذشته این محله به دلیل نبود شرایط فنی مناسب و استاندارد، از شبکه توزیع آب تهران برخوردار نبوده ودرحال حاضر آب شرب اهالی این منطقه ، از طریق آبرسانی محلی و بخش خصوصی تامین می شود.

 
۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۵۵
omomi |

اظهارنظر

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.