اخبار

اجرای طرح پیوستن محله حصارک به شبکه آب شهری

اجرای طرح پیوستن محله حصارک به شبکه آب شهری
مرحله نخست پروژه شبکه توزیع آب محله حصارک با لوله گذاری به طول 690 متر توسط قسمت فنی ناحیه 3 شرکت 20 روزه به اجرا درآمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب منطقه 3 ؛ حسن حقیقی مدیر ناحیه3 در تشریح این خبر اظهارداشت : طی این مرحله ازمجموع 5300 متر کل پروژه عملیات لوله گذاری شبکه ، تاکنون 690 متر آن با لوله هایی به اقطار250 و300 میلی متری داکتیل از ابتدای خیابان آبرسانی مقابل مخزن حصارک شروع و بر اساس برنامه زمانبندی از خیابان امام خمینی (ره) حصارک تا مقابل مدرسه ادامه و یکشنبه گذشته خاتمه یافت.

حقیقی افزود : در اجرای این عملیات تقاطع خیابان کوهسار با بن بست اول و خیابان کوهسار با خیابان های سلمان فارسی و امام خمینی(ره) غربی ، همچنین خیابان کوهسار باکوچه های حاج فرج ، نسترن و شقایق سوم سه راه گیری و شیرخط فرعی برای آن نصب شد.

بر اساس این گزارش : محله حصارک با جمعیتی بالغ بر 5000 نفر در شمالی ترین نقطه محدوده تحت پوشش ناحیه 3 شرکت و در ارتفاع بالای 1650 متری از سطح دریا قرار گرفته که علیرغم پیگیرهای مکرر در سال های گذشته ، به دلیل فقدان شرایط فنی لازم تاکنون برای ساکنان این محله امکان استفاده از شبکه توزیع آب تهران فراهم نشده و آب شرب موردنیاز اهالی از طریق آبرسانی بخش خصوصی ومحلی تامین می شود.

hesarak

 

۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹
omomi |

اظهارنظر

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.