اخبار

ارمغان آبفای منطقه 3 به اهالی حصارک در ایام ..دهه مبارک فجر

ارمغان آبفای منطقه 3 به اهالی حصارک در ایام ..دهه مبارک فجر
مدیر ناحیه 3 شرکت آب و فاضلاب منطقه 3 در نشستی صمیمانه در مسجد جامع حصارک با اهالی این منطقه از آغاز طرح پیش فروش انشعاب آب منطقه به عنوان ارمغان شرکت در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه3 ؛ حسن حقیقی مدیر ناحیه3 طی این نشست که با حضور امام جماعت و اعضای شورایاری و جمع کثیری از ساکنان محله حصارک پونک  برگزار شد ،  علاوه بر تببین برنامه پروژه آبرسانی محله ، پیگیری ها و رایزنی های مستمر با واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد ،  به تشریح نحوه واگذاری و فروش انشعاب  آب به اهالی حصارک پرداخت.

حقیقی مدیر ناحیه 3 اظهار داشت : برای اجرای خطوط انتقال و شبکه توزیع شرکت آب وفاضلاب بیش از  6 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است در حالی که فقط 30 درصد هزینه آبرسانی به حصارک بابت فروش و حق واگذاری انشعاب از اهالی دریافت و از سایر بخش های درآمدی شرکت آب وفاضلاب هزینه این پروژه تامین می شود.

 وی ضمن ابراز خرسندی از نتیجه بخشی این طرح توصیه کرد، در اسرع وقت برای خرید انشعاب و تشکیل پرونده به امورمشترکین ناحیه 3 مراجعه کنند تا درشب عید امسال، هم زمان با واگذاری انشعاب از نعمت آب شرب بهداشتی ، برخوردار شوند. 

herasak2 herasak

۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۵:۳۸
روابط عمومی |

اظهارنظر

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.