اخبار

در سیزدهمین همایش تعالی سازمانی شرکت آبفای منطقه 3 جایزه چهار ستاره تعالی را از آن خود کرد

در سیزدهمین همایش تعالی سازمانی شرکت آبفای منطقه 3 جایزه چهار ستاره تعالی را از آن خود کرد
سیزدهمین همایش تعالی سازمانی دیروز چهارم اسفندماه در مرگز همایش های صدا وسیما برگزار و جایزه سه ستاره تعالی به مدیرعامل شرکت اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت : طی این مراسم که داود طارمی مدیرعامل و اکبر اسماعیلی معاون برنامه ریزی و منابع انسانی به نمایندگی شرکت حضور داشتند، آبفای منطقه 3 با کسب     امتیاز جایزه سه ستاره را به خود اختصاص داد.

محمد علی محمدی مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی در نشست خبری روز گذشته اظهارداشت: هدف از اعطای این جایزه این است که سازمانها ، شرکت ها و بنگاه های بزرگ و متوسط علاقمند به رهسپاری مسیر تعالی ، توسعه و بهبود مستمر ارزیابی درستی شوند و در 13 سال برگزاری این همایش  از 1200  مرتبه مراجعه ارزیابان 600 سازمان بزرگ و متوسط مورد ارزیابی قرار گرفته اند.

وی با اشاره به این که سازمانها بر اساس عملکرد خود می توانند ارزیابی کنند که آیا از توانمندی خود بخوبی استفاده کرده اند یا نیازمند بهبود عملکرد هستند ، افزود : ارزیابی یک سازمان دو وجه دارد که یکی بررسی عملکرد و دیگری ارزیابی توانمندی هاست و به طور معمول در ادبیات ارزیابی به عملکرد سازمان ها می پردازند اما در مدل تعالی سازمانی هر دو وجه حاصل عملکرد و توانمندی سازمان و ریشه یابی آن مورد دقت و بررسی قرار می گیرد.

این گزارش می افزاید : امسال تندیس زرین  به هیچ سازمانی اعطا نشد و در مجموع 9 تندیس شامل 3 تندیس سیمین و 6 تندیس بلورین به سازمان های برتر اهدا  و 35 سازمان نیز مورد تقدیر قرار گرفت.

بر اساس این گزارش : گروه صنایع معدنی و بانک ها با کسب بالاترین امتیاز در ردیف های اول قرار دارند.

ta taaa t  

۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵
روابط عمومی |

اظهارنظر

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.