اخبار

راه اندازی و تجهیز فاز اول آزمایشگاه سیار شرکت

راه اندازی و تجهیز  فاز اول آزمایشگاه سیار شرکت
آزمایشگاه سیارشرکت آبفای منطقه سه با هدف سنجش پارامتر های میکروبی و شیمیایی- فیزیک شبکه توزیع بالاخص در شرایط بحران های کیفی راه اندازی و تجهیز شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه3 ؛ اعظم حکیمی مدیر کنترل کیفیت آب شرکت با بیان این که آزمایشگاه سیار قادر به انجام ماموریت های ویژه در زمینه نمونه برداری و آزمون های خاص در مواقع بروز حوادث کیفی است ، افزود: از این رو سرعت ارائه خدمات آزمایشگاهی در هنگام بروز حوادث افزایش یافته و رویکرد مناسب شرکت در ارتقاء سطح خدمات و استفاده از تکنولوژی های روز در حوزه آب و فاضلاب است.

حکیمی خاطر نشان ساخت : طراحی فضای داخل کابین با استفاده از نمونه های داخلی و خارجی انجام گرفته وبا در نظرگیری موارد اشکال و برطرف ساختن نقاط ضعف ، خودرو به شکل عملیاتی طراحی شده تا در شرایط بحرانی به محل اعزام و اقدام به نمونه گیری و آزمایش کند.

وی افزود : برای تجهیز و آماده سازی آزمایشگاه سیار شرکت تاکنون حدود 2 میلیارد ریال صرف شده که این میزان کمتر از 3/1 هزینه تمام شده آزمایشگاههای وارداتی است در حالی که علاوه بردارا بودن تمام قابلیت ها ،از هر حیث کاربردی تر از نمونه خارجی آن مهیا شده است .

بر اساس این گزارش : در فاز دوم این طرح ، تعداد تجهیزات درون کابین متناسب با نوع آزمون های مورد نیاز برای شرایط بحرانی افزایش خواهد یافت .

az-saiar az1   

azzz azz

۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۴:۳۳
روابط عمومی |

اظهارنظر

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.